O mnie

Grafika to nie tylko moja praca, ale również pasja i sposób na życie

Na imię mam Michał i z zawodu jestem grafikiem. Projektowaniem graficznym zajmuję się od przeszło 10 lat. Wszystko czego się nauczyłem jest efektem mojej własnej pracy, zaangażowania oraz doświadczenia. Od kilku lat związany z firmą Domex jako projektant graficzny w dziale importu, gdzie odpowiadam za wdrażanie nowych marek produktowych.

Prywatnie, mąż cudownej żony i ojciec najwspanialszej córki.
Hobby – literatura, sport – squash.
Miasto – Leszno

grafik_leszno
Doświadczenie

Doświadczenie nauczyło mnie indywidualnego podejścia do każdego klienta i projektu.

Większość doświadczenia zdobyłem jako niezależny grafik projektując zarówno dla większych korporacji, jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw. Od 2015 roku pracuję w firmie „Domex” jako projektant graficzny w dziale importu.

Na co dzień zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem nowych marek produktów na polski rynek. Opracowuję loga, projektuję opakowania produktów, foldery i katalogi oraz materiały reklamowe. Produkty w zaprojektowanych przeze mnie opakowaniach znajdziesz w każdym markecie.

Specjalizacja

Każdy nowy projekt to dla mnie wyzwanie, które realizuję z pełnym zaangażowaniem.

Specjalizuję się przede wszystkim w projektowaniu logotypów firm i marek produktowych oraz opracowywaniu kompleksowej identyfikacji wizualnej. Przygotowuję materiały graficzne do druku jak: wizytówki, ulotki, katalogi itp., a także projektuję opakowania i etykiety dla produktów.

Tworzę projekty graficzne na potrzeby sieci oraz marketingu internetowego. Projektuję i wdrażam nowoczesne strony internetowe oparte na CMS WordPress, sklepy internetowe (Shoper) oraz grafiki na na potrzeby Social Media.

Współpraca

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, zapraszam do kontaktu.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztywał Twój projekt? Nie zwlekaj, prześlij podstawowe informacje na temat projektu a dokonam wyceny. Nie musisz się obawiać, prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą i za każdą zrealizowaną dla Ciebie usługę otrzymasz fakturę VAT i gwarancję satysfakcji.
Kontakt

Studio Graficzne
Michał Mencel

kontakt@michalmencel.pl
tel. 665.50.50.18

Behance